Marki Jest 9 marek

Wyświetla od 1 do 9 z 9 produktów
 • Erich Jaeger

  Erich Jaeger to przedsiębiorstwo, które zajmuje się produkcją instalacji elektrycznych oraz wiązek dedykowanych do branży motoryzacyjnej. Istnieje na rynku od ponad 90 lat, dzięki czemu zaufało jej dużo europejskich i zagranicznych firm. Oferowane przez nasz sklep wiązki elektryczne pasują do większości przyczep. Wiązki elektryczne oferowane przez nasz sklep są 7 lub 13 PIN-owe, dlatego każdy dobierze odpowiedni rodzaj do posiadanego gniazda elektrycznego. Jeżeli nie wiesz, która wiązka elektryczna jest pasująca, zadzwoń do nas. 

 • Galia

  GALIA to renomowany producent haków holowniczych. Haki produkowane przez firmę GALIA od 1992 roku, cenione są przez klientów w całej Europie, gdzie montowane są także do fabrycznie nowych samochodów. Wszystkie elementy haka są cynkowane ogniowo a kula galwanicznie. Dzięki normom jakości ISO 9001:2000 funkcjonującym w firmie, haki GALIA są jednymi z naljepszych w europie. Każdy hak holowniczy objęty jest trzyletnią gwarancją producenta.

   TO JEDYNE W EUROPIE HAKI  OCYNKOWANE W CAŁOŚCI

 • Hak-System

  O HAK-SYSTEM

  "Nasza firma została założona – pod nazwą HAK-SYSTEM Sp. z o.o. – w 2003 roku.

  Jesteśmy przedstawicielstwem czołowego europejskiego producenta dedykowanych wiązek elektrycznych do haków holowniczych oraz innych akcesoriów elektrycznych szwajcarskiej firmy ConWys AG na Europę Środkowo-Wschodnią.

  Obsługujemy klientów na terenie: Polski, Słowacji, Czech, Węgier, Rumunii, Słowenii, Chorwacji, Ukrainy, Białorusi, Rosji, Łotwy, Litwy, Estonii, Mołdawii.

  Od samego początku działalności prowadzimy wyspecjalizowany w tym zakresie skład fabryczny.

  Aktualnie współpracujemy z największymi polskimi i zagranicznymi producentami haków holowniczych, hurtowniami, salonami oraz serwisami samochodowymi."

 • Imioła Hakpol

  Firma IMIOŁA HAK-POL została założona w 1991 r. Specjalizujemy się w produkcji zaczepów kulowych (haków holowniczych) do ponad 500 modeli samochodów osobowych i dostawczych.

  Wykonywane są one z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii, tj. wycinarek laserowych, zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego oraz prasy krawędziowej CNC.

  Dla zapewnienia odpowiedniej powłoki malarskiej zaczepy czyszczone są w komorze śrutowniczej, fosforanowane, a następnie malowane farbą proszkową poliestrową.

  Firma sprzedaje i promuje swoje artykuły pod marką produktową HAK-POL IMIOŁA posługując się nią od 1991 roku. Każdy hak (artykuł) jest dedykowany do określonego modelu samochodu i posiada swój numer katalogowy i każdy hak (artykuł) jest oznaczony marką produktową HAK-POL IMIOŁA.

 • PERUZZO

  Peruzzo - Włoski producent bagażników

  "Peruzzo srl to firma rodzinna założona w 1972 roku przez naszego ojca Angelo, który produkował osłony łańcucha dla producentów rowerów na terytorium Włoch. Z biegiem lat firma rozrosła się, a nasza mama, Bruna, również stała się istotną częścią firmy. Wydawało się, że wszystko w tamtych latach szło dobrze, ale boom na rower górski w 1989 roku drastycznie obniżył obroty naszej firmy. Jak to często bywa, właśnie w trudnych chwilach rodzą się dobre pomysły, dlatego zaczęliśmy produkować bagażniki rowerowe, które w tamtych latach stanowiły nowy i szybko rozwijający się rynek. Kierując się zasadami, na których od zawsze opierała się nasza firma, dobrą jakością i bezpiecznymi produktami, zdecydowaliśmy się wejść na ten nowy rynek, co wkrótce skłoniło nas do eksportu naszych wyrobów poza granice kraju.

  Po 43 latach działalności możemy potwierdzić kilka słów kluczowych, które naszym zdaniem najlepiej nas reprezentują:

  RODZINA: nasza firma to rodzina, nasi rodzice są nadal fundamentalnym punktem, wokół którego obraca się nasza działalność, a teraz jesteśmy z nimi, naszymi córkami, Paolą i Martiną oraz naszymi mężami, Alessandro i Edoardo, ale nie to tylko my, wielu naszych pracowników i współpracowników pracuje z nami od ponad 25 lat i jest teraz częścią naszej rodziny.

  ZAUFANIE CZĘŚCI NASZYCH KLIENTÓW: wielu naszych klientów współpracuje z nami od ponad 30 lat, a ta długa relacja wynika przede wszystkim z wzajemnego szacunku i wsparcia, które nas łączą i które z biegiem lat umacniają się.

  TERYTORIUM: Peruzzo to firma ściśle związana z terytorium, na którym działa, jesteśmy dumni z tego, że wszystkie nasze produkty powstają we Włoszech, ponieważ w ten sposób przyczyniamy się do wzbogacenia tkanki gospodarczej naszego regionu. W rzeczywistości północno-wschodnie Włochy zawsze charakteryzowały się wieloma rodzinnymi firmami, takimi jak nasza, i właśnie dzięki wspólnej pracy i współpracy możemy stworzyć zdrową sieć gospodarczą, która pozwala nam być coraz bardziej konkurencyjnymi na rynku.

  ELASTYCZNOŚĆ: Ciężko pracujemy, a elastyczność jest istotną częścią naszej struktury biznesowej, elastyczność, która pozwala nam reagować w obliczu wszelkich zmian na rynku. Innowacyjność to stały cel naszej firmy, intensywnie inwestujemy w projektowanie nowych elementów oraz optymalizację już istniejących."

 • Pro Tec

  https://proteccss.pl/#

  Firma PRO TEC CAR SECURITY SYSTEM, będąca producentem od 2008 innowacyjnych oraz unikatowych elektronicznych modułów analogowych i cyfrowych do instalacji haków holowniczych.

  Oferta elektronicznych zestawów haków holowniczych zawiera różne modele modułów, różniące się stopniem rozwoju funkcjonalności, w zależności od modelu pojazdu oraz poziomu zaawansowania integracji pojazdu z przyczepą.

  Ich urządzenia pozwalają zastąpić wiele rozwiązań – jednym, pasującym do większości pojazdów na rynku, zmniejszając tym samym koszty i stany magazynowe.

  Dzięki nieustającym inwestycjom w dział badań i rozwoju, urządzenia PRO TEC CSS posiadają innowacyjne funkcje oraz działają w najnowocześniejszych modelach samochodów.

  Działając w sektorze motoryzacyjnym, który rozwija się w dynamicznym tempie, nieustająco doskonalą swoje technologie, opracowując kolejne innowacyjne rozwiązania.

 • Steinhof

  Steinhof jest jednym z największych polskich producentów haków holowniczych. 60-letnie doświadczenie zobowiązuje nas do ciągłego udoskonalania oferty z zachowaniem najwyższej jakości wyrobów.
  Klientom oferujemy szeroką gamę haków holowniczych z kulą odkręcaną oraz wypinaną automatycznie. 

  • Haki holownicze z kulą odkręcaną to rozwiązanie, gdzie kula haka mocowana jest do korpusu za pomocą śrub montażowych. Kulę można w łatwy sposób zdemontować odkręcając śruby. Stanowią one doskonałe rozwiązanie dla osób, które oczekują niezawodności połączonej z niższą ceną. 
  • Haki wypinane automatycznie łączą w sobie najwyższą wygodę użytkowania i bezpieczeństwo eksploatacji.  Zarówno montaż jak i demontaż nie wymaga użycia siły fizycznej ani żadnego narzędzia. Haki wyposażone są  w zamki zabezpieczające przed kradzieżą. Wyróżnia je wysoka estetyka, gdyż są spójne z tylną linią nadwozia. Dwa najpopularniejsze systemy kul wypinanych to wypinanie pionowe lub poziome.   W systemach tych kula mocowana jest do gniazda za pomocą specjalnie zaprojektowanego sworznia ryglującego. Montaż polega na wsunięciu kuli do gniazda, po czym następuje automatyczne jej zatrzaśnięcie. Do demontażu kuli wystarczy obrócenie pokrętła tak, aby kula została odblokowana. Zautomatyzowanie haków holowniczych znacząco podnosi wygodę i komfort  ich użytkowania. 

   

  Haki holownicze Steinhof powstają ze specjalnie wyselekcjonowanych surowców, posiadają odpowiednie homologacje, które są gwarancją ich wytrzymałości oraz potwierdzeniem, że do klienta trafia  wyłącznie hak holowniczy najwyższej jakości.
  Oferujemy zaczepy samochodowe dostosowane do samochodów osobowych oraz dostawczych.
  Gwarantujemy, że haki zanim trafią do sprzedaży rynkowej są uprzednio poddawane około 50-godzinnym specjalistycznym testom zmęczeniowym przeprowadzanym w wewnętrznym laboratorium. Badanie polega na sprawdzeniu ich wytrzymałości przy 2 mln cykli pod danym obciążeniem, ma ono na celu zapewnienie stałej, wysokiej i powtarzalnej jakości dla produkcji seryjnej. Ponadto haki holownicze przechodzą regularne badania na zgodność z wymaganiami Regulaminu Nr 55 EKG ONZ. Wynikiem tych badań jest uzyskanie certyfikatów homologacji Nr E20 oraz e20 otrzymanych z Przemysłowego Instytutu Motoryzacji w Warszawie.
  Jakość naszych wyrobów jest potwierdzona dodatkowo certyfikatem Nr e4 wystawionym przez Instytut Certyfikacyjny RDW  z siedzibą w Holandii.

  Więcej informacji pod adresem:
  https://steinhof.pl/o-nas/jakosc

 • Tesat

  Złącza elektryczne firmy TESAT cieszą się zaufaniem czołowych producentów przyczep, naczep, haków holowniczych i maszyn rolniczych oraz hurtowni motoryzacyjnych w Polsce i w Europie. Potwierdzają to nasi klienci odwiedzający nas na międzynarodowych targach branżowych.

 • Veturo

  Bagażniki rowerowe Veturo na hak holowniczy to doskonały wybór jeśli zamierzasz w sposób łatwy i komfortowy zabrać ze sobą rowery na wyjazd. Badania rynkowe pokazują, że w ostatnich latach zainteresowanie tą formą transportu rowerów znacząco wzrosło. Znalezienie bagażnika dla Ciebie i Twojego samochodu jest niezwykle proste. Na poczatku zastanów się ile rowerów chciałbyś przewieźć.

  Zdaniem klientów najlepszym rozwiazaniem dostępnym na rynku jest wygodna platforma rowerowa, ktora pozwala na swobodny dostęp do bagażnika nawet przy zapiętych rowerach.

  Marka Veturo jest autorską marką marki Steinhof, producent zajmuje się produkcją haków holowniczych do praktycznie wszystkich modeli samochodów.

Wyświetla od 1 do 9 z 9 produktów