Hak holowniczy + moduł Citroen C5 kombi od 2008

C0585a

862,00 zł brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 10 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 10 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 10,00 zł.

Kompletny zestaw:

Hak holowniczy ocynkowany z kulą odkręcaną

firmy Galia + wiązka elektryczna 7pin z modułem

do samochodu:

Citroen C5 kombi od 2008

(poza modelami z podwójnym wydechem)

Dane szczegółowe

Producent: Galia

Indeks: C0585a

Wiązka w zestawie: 7PIN

Rodzaj kuli: odkręcana

Dopuszczalna masa całkowita przyczepy [kg]: 1700

Nacisk pionowy na kulę [kg]: 75

Wymagana wiązka z modułem: Tak

Podcięcie zderzaka: Nie wymaga

Hak jest dedykowany do tego samochodu. Montowany jest w oryginalne punkty montażowe przygotowane przez producenta auta. Nie wymaga żadnych dodatkowych przeróbek (prócz ew. podcięcia zderzaka co jest częste w przypadku nowych samochodów, podcięcie jest zazwyczaj niewidoczne).
Hak można zamontować samodzielnie, jednak zalecamy montaż w wykwalifikowanym serwisie samochodowym (zapraszamy do montażu w naszym zaprzyjaźnionym serwisie).
Po zamontowaniu należy udać się na stację diagnostyczną i wykonać przegląd haka.
Otrzymane zaświadczenie wymagane jest w wydziale komunikacji do "wbicia" haka w dowód rejestracyjny.

W przypadku haków producenta Steinhof prosimy o kontakt w celu weryfikacji dostępności, zdarza się iż dany model haka jest wyprodukowany w małej ilości i ze względu na dużą popularność marki, szybko się sprzedaje i nie będzie w danej chwili dostępny.

Wiązka elektryczna

Prosty i niezawodny zestaw 7 biegunowy współpracujący z cyfrową instalacją CAN-BUS (światła LED, żarówki jednowłóknowe). Podłączany bezpośrednio do tylnych lamp za pomocą specjalnych szybkozłączek. Przewody są rozgałęzione na dwie strony co bardzo ułatwia montaż. Zestaw produkowany w POLSCE. Produkt posiada homologację E20.

Dane techniczne:

• Producent: Pro-Tec
  • Długość przewodów: 2m
  • Moduł przyczepy: Tak
  • Obsługa LED: Tak
  • Obsługa czujników parowania: Nie
  • Homologacja E20: Tak

W ofercie posiadamy również:

-wiązki 7pin z dezaktywacją czujników parkowania

(U2G, w celu dobrania wiązki do zestawu prosimy o dodanie do zakupu "Dodatek do wiązki z modułem, obsługa czujników parkowania")

-wiązki 13pinowe

(U3G, w celu dobrania wiązki do zestawu prosimy o dodanie do zakupu "Dodatek do wiązki z modułem, wiązka 13pin")

-wiązki dedykowane.

W nowszych samochodach (po 2010-2015 roku w zależności od producenta) zalecamy użycie wiązki U2G lub U3G ze względu na bardziej zaawansowany elektronicznie moduł.

W celu dobrania wiązki dedykowanej prosimy o kontakt.

Przydatne linki

Instrukcja montażu haka Steinhof kliknij tutaj
Galeria zdjęć z montażu haka Galia kliknij tutaj
Oferta producenta Imioła Hakpol kliknij tutaj

Opinie

Napisz opinię

Kompletny zestaw:

Hak holowniczy ocynkowany z kulą odkręcaną

firmy Galia + wiązka elektryczna 7pin z modułem

do samochodu: